Xanet

Internet

Možnosti:

  • garantované (vyhrazené) připojení do Internetu 
Možnost A - NEOiNET® - profesionální řešení

V oblasti garantovaných služeb je ideální volbou služba NEOiNET® založená na špičkové technologii FWA, která v kombinaci s přenosovým prostředí ATM garantuje: symetricky full-duplexní přenosovou kapacitu (rychlost), dostupnost (99,9%), stálost v čase, proaktivní dohled se zajištěným servisem do 4 hodin.   

Více informací o službě NEOiNET® - zde

Telefonní služby

Možnosti:

  • NEOVOICE® NextGeneration
  • NEOVOICE® Classic
  • NEOVOICE® VoIP
Možnost A - Nová generace tel. služeb NEOVOICE® NextGeneration

Tato možnost nevyžaduje tel. ústřednu u zákazníka a přesto nabízí standardní a pokročilé funkce na telefonních přístrojích. Toto výhodné řešení telefonování využívá centrální ústřednu nové generace s mnoha funkcemi a možností téměř neomezeného rozvoje na straně zákazníka bez nutnosti rozsáhlých investičních nákladů, kdy odpadají náklady spojené s pořízením a správou telefonní ústředny.

Více informací o službě NEOVOICE® NextGeneration - zde.

Možnost B - NEOVOICE® Classic - připojení tel. ústředny

V případě, že zákazník využívá vlastní digitální či analogovou telefonní ústřednu lze ji v digitální kvalitě zapojit přímo prostřednictvím digitální linky ISDN30 (E1; PRI) nebo dále pomocí jednotlivých linek ISDN2 (digitální) či HTS (analogová).

Možnost C - Nová generace tel. služeb NEOVOICE® VoIP

Pro řešení domácích nebo mobilních pracovišť je zajímavou alternativou služba NEOVOICE® VoIP (Voice over IP), která umožňuje provoz telefonních služeb nezávislých na místě. K provozu této služby postačuje kvalitní připojení do Internetu (ideálně alespoň 100 kbps) a softwareový telefon (program instalovaný např. na notebook) či HW telefon pro VoIP. Poté je možné využívat funkce (vč. např. zkrácené volby) obdobně jako v případě telefonování z "vnitřní" telefonní sítě zákazníka.

 Datové okruhy VPN

Možnosti:

  • NEOTOUCH® - garantované spojení - FWA
  • BroadNet ADSL - cenově výhodně řešení
Možnost A - NEOTOUCH® - nová generace okruhů na bázi FWA

Prvotřídní kvalitu nabízí nová generace datových privátních sítí VPN - NEOTOUCH®. Základní charakteristikou je garance parametrů, bezpečnost, konstantní zpoždění 4 ms, profesionální dohled a flexibilita. Propojení jednotlivých poboček s centrálou není vhodně jen pro přenos dat (propojení sítí, internet), ale i pro přenos videa či propojení vzdálených telefonních ústředen.

Více informací o službě NEOTOUCH®  - zde.

Možnost B - cenové výhodné řešení s ADSL

V některých případech (např. u menších poboček, domácích pracovišť), kdy není hlavní prioritou prvotřídní kvalita, je cenové výhodnou alternativou řešení na bázi ADSL.

Více informací o službě NEOTOUCH® - zde.

 
 

Partner BroadNet Czech zprovozňuje síť 28 GHz
Po licenci na pásmo 26GHz BroadNet získal i licenci na 28GHz a zákazníkům je tak k dispozici nejmodernější širokopásmový systém vysoké kvality. Více info

Vyžádejte si nabídku
Přesvědčte se o technologických a cenových výhodách řešení od společnosti Xanet a vyžádejte si nabídku telekomunikačních služeb. Více info

 
 

Xanet |
Tel.: +420.515908668, | Fax.: +420.515908670 | E-mail: obchod@xanet.cz