Xanet

Internetové služby

NEOiNET®

Pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují garantované služby je ideální řešení služba NEOiNET® založená na špičkové technologii FWA, která v kombinaci s přenosovým prostředí ATM garantuje: symetricky full-duplexní přenosovou kapacitu (rychlost), dostupnost (99,9%), stálost v čase, proaktivní dohled se zajištěným servisem do 4 hodin.   

Více informací o službě NEOiNET - zde.

Hlasové služby

Možnosti:

  • NEOVOICE® NextGeneration
  • NEOVOICE® Classic
Možnost A - Nová generace tel. služeb NEOVOICE® NextGeneration

Tato možnost nevyžaduje tel. ústřednu u zákazníka a přesto nabízí standardní a pokročilé funkce na telefonních přístrojích. Tato výhodná možnost telefonování využívá centrální ústřednu nové generace s mnoha funkcemi a možností téměř neomezeného rozvoje na straně zákazníka bez nutnosti rozsáhlých investičních nákladů.

Více informací o službě NEOVOICE® NextGeneration - zde.

Možnost B - přímé tel. linky - NEOVOICE® Classic

U menších firem je běžné přímé využívání telefonních linek bez využití pobočkové telefonní ústředny. V takovémto případě je možno ve špičkové kvalitě nabídnout potřebný počet telefonních linek v požadovaném rozhraní (typu): t.j. n x HTS (analogová linka) a nebo n x ISDN2 (digitální linka ISDN).

Datové okruhy VPN

  • NEOTOUCH® - garantované spojení - FWA
  • NEOTOUCH® - cenově výhodně řešení
Možnost A - NEOTOUCH® - nová generace okruhů na bázi FWA

Prvotřídní kvalitu nabízí nová generace datových privátních sítí VPN - NEOTOUCH®. Základní charakteristikou je garance parametrů, bezpečnost, konstantní zpoždění 4 ms, profesionální dohled a flexibilita. Propojení jednotlivých poboček s centrálou není vhodně jen pro přenos dat (propojení sítí, internet), ale i pro přenos videa či propojení vzdálených telefonních ústředen.

Více informací o službě NEOTOUCH®  - zde.

Možnost B - cenové výhodné řešení s ADSL

V některých případech (např. u menších poboček, domácích pracovišť), kdy není hlavní prioritou prvotřídní kvalita, je cenové výhodnou alternativou řešení na bázi ADSL. BroadNet v těchto případech může dokonce nabídnout ADSL linky, které se "vyhnou" veřejnému Internetu a jsou zakončeny v centrále zákazníka jako součást privátní datové sítě.

 
 

Partner BroadNet Czech zprovozňuje síť 28 GHz
Po licenci na pásmo 26GHz BroadNet získal i licenci na 28GHz a zákazníkům je tak k dispozici nejmodernější širokopásmový systém vysoké kvality. Více info

Vyžádejte si nabídku
Přesvědčte se o technologických a cenových výhodách řešení od společnosti Xanet a vyžádejte si nabídku telekomunikačních služeb. Více info

 
 

Xanet |
Tel.: +420.515908668, | Fax.: +420.515908670 | E-mail: obchod@xanet.cz